Blog

Ahmet Ergün Tanıtım ve Pazarlama Kimdir?

Ahmet Ergün Tanıtım ve Pazarlama Firması Olarak Müşteri Memnuniyeti ve Sektörde Uzmanlaşmış Yapısı ile Sürdürebilir İş Modellerine Örnek Firmayız

Pazarlama Sektörüne Thermal Masaj Yatakları Bölge Bayiliği ile başlayıp, Bünyemizde Teknoloji Sektörü,E Ticaret İş Modelleri, Hava Temizleme Cihazları,Tekstil Ürünleri üretimi gibi farklı yapılarda ürün çeşitlilikleri ile hizmet kalitesi çıtasını yükselterek farklı alanlarda ürünler ile bayilik kanallarına ürün yelpazesi sağlamış yapı ve donanıma sahibiz.

Thermal Masaj Yatakları Sektörü içinde bulanan firmaların arkasında bırakmış olduğu satış sonrası hizmeti Devam Ettirmekteyiz. Bugün Hala 2002 Modelden Başlayan Masaj Yataklarına Hizmet Vermekteyiz.

Farkılı Markalarda Ürünlerin Yedek Parçalarını Bulundurmaktayız.

Marka Olarak : Choyang Masaj Yatakları , Ceragem Masaj Yatakları, Mıgun Masaj Yatakları , Nugabest Masaj Yatakları , Miyang Masaj Yatakları ve Çin Markalarının Bir Çoğuna Hizmet Vermekteyiz.

Kurumsal yapı olan Bahaş Teknoloji Firması ile yapmış olduğumuz iş ortaklığı ile DR AİR CLEANER MARKASINI Kurmuş ve Ozon Cihazları,Hava Temizle Cihazları,Hepa Filitreli Cihazlar ve Dezenfektasyon cihazı ihtiyaçlarını müşterilerimize yeniklikçi ürünler yelpazasi ile sunmaktayız.

Teknolojide devrim niteliğinde adımlar atarken pazarda bulunan satıcılar ve ürünleri olan tedarikçiler içinde Pazaryeri Sistemi mantığı ile çalışan Stoksuz Eticaret Platformu olan E TİCARETİN OLSUN projesinin kurucularındanız.

Üretim konusunda ülke ekonomisine katkı ve ülkemize Döviz Kazanma imkanını sağlamak ve bir çok kişi iş istihdamı sağlamak amacı ile Tekstil sektöründe Saiza Markası ile hizmet vermekte ve üreten bir toplum olmayı hedeflemekteyiz.

Paylaşım ile

Bir cevap yazın

Yazmaya başlayın ve arama için giriş tuşuna basın

Alışveriş Kartı

Sepetinizde ürün bulunmuyor.