FAQs

Alışveriş Bilgileri

75 TL Üzeri Tüm Siparişler Ücretsiz Kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır. Ekstra bir ücret talebi söz konusu değildir. Türkiye İL ve İlçelerinde Geçerlidir.

 

Aras Kargo ile Çalışmaktayız. Türkiye’nin her yerine 3 İş Gününde Ulaşmaktadır.

Adınıza oluşan sipariş onaylandıktan sonra fatura kesilir ve hediye değil ise kargo içine fatura bırakılır ve adresinize Aras Kargo ile yollanır. Mail Adresinize Kargo Takip Kodu Maille iletilir.

 

Tüm Siparişleriniz Kurumsal Firmamız Bahaş Teknoloji A.Ş tarafından faturalandırılır. Ve Kargolanır.

Ürünlerin 15 Gün  iadesi söz konusudur.Ürünler kullanılmadığı özelliğini yitirmediği sürece size özel oluşturulan iade barkodu ile ürünleri iade edebilirsiniz.Ekstra bir iade ücreti ödemezsiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren kredi kartınıza iade süreci başlatılır.

Ödeme Bilgileri

Sipariş ve Fatura bilgilerinizi oluşturup 3D Ödeme sistemi ile siparişinizi onayladığınızda ücret tahsil edilir.

Pay Tr Ödeme altyapısı ile çalışmaktayız. Tüm ödemeler 3D güvenlik sistemi ile korunmaktadır.Bilgi kopyalama veri tutma söz konusu değildir.

Bizlere Whatsapp ve Telefon ile 7/24 ulaşabilirsimiz. Ürün hakkında kesin bilgiden sonra çözüm merkezi size en kısa sürede mağduriyetinizi giderecektir.

Ayıplı Siparişlerinizin değişimi ve iptali mümkündür. 

Ürünlerimiz Kendi depomuzdan satışını gerçekleştirdiğimiz kendi bünyemize ait ürünlerdir. Tüm Ürünlerin Ücretsiz Tüm Türkiyede 2 Yıl Ücretsiz Servis ve Garanti kapsamında bakım ve tamir hizmeti vardır.

Ödeme altyapımız kargo komisyonları nedeni ile müşteriye fiyat yansıtması olmaması adına sadece kredi kartı ile mümkündür.

Yazmaya başlayın ve arama için giriş tuşuna basın

Alışveriş Kartı

Sepetinizde ürün bulunmuyor.