Blog

Saiza Çanta Markamız Hakkında

Bez Çanta ve Promosyon Çanta Sektöründe Öncü Firma Olma Hedefindeyiz.

Saiza Çanta olarak promosyon ve tanıtım, ambalaj alanlarında doğaya zarar vermeyen ürünler üretmeyi hedefledik. Üretime başladığımız ilk günden beri Naturel Organik ve Doğada Dönüşebilir ürünleri kullanmaya özen göstermekteyiz.

Atölyemiz ve bize bağlı atölyelerimizde yüzlerce insana iş istihdamı sağlarken ayrıca İhracat yaparak ülkemize Döviz sokma ve ülke ekonomisine katkıda bulunma gayretindeyiz.

Kağıt ambalaj ve poşet ürünlerinin her yıl milyonlarca ağacın yok olmasıyla doğal çevreye verdiği zarar ve plastik ürünlerinin yol açtığı çevre kirliliği düşünüldüğünde, Saiza Çanta faliyet göstermiş olduğu sektör itibariyle doğal çevrenin korunmasında önemli bir rol oynamaktadır. Kağıt ve plastik poşet kullanımının kısıtlanması ile bünyesinde ham bez çanta, tela çanta, nonwoven çanta, ip büzgülü sırt çantası, fuar çantası, plaj çantası ve promosyon çantaları üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun yanında ham bez ve tela kumaştan farklılaştırılmış ve yenilikçi ürünler de üretmektedir.

Ayrıca Model Çanta sektöründe Doğaya zarar veren ürünler yerine Organik % 100 Pamuklu ürünlerle kullanıcılara farklı kullanım alanlarında kullanım kolaylığı ve şıklık sağlama hedefindeyiz.

Hedefimiz

Ambalaj ürünlerde doğaya zarar veren ürünlerin azaltılması ve alternatif ürün sağlama amacındayız.

Ürün ve Üretim Kalitemizle Müşterilerimizin Tercihi Olma Arzusundayız.

Paylaşım ile

Bir cevap yazın

Yazmaya başlayın ve arama için giriş tuşuna basın

Alışveriş Kartı

Sepetinizde ürün bulunmuyor.